Firma MAESTRO to nasza odpowiedz na potrzebę kompleksowej i specjalistycznej obsługi w branży MICE (meetings, incentives, conventions, events) w Polsce.

Maestro Group to platforma współpracy ludzi i przedsiębiorstw wywodzących się z wielu często pozornie niepowiązanych branż.

Zespół, który tworzymy otwarty jest na każde wyzwanie. Charakteryzuje nas kreatywność i zaangażowanie, z indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają na dobór optymalnych środków dostosowanych do założeń i możliwości projektu.

Wymagania współczesnych special events zmuszają nas do współpracy z różnymi podmiotami gospodarczymi. Mając doświadczenie i odpowiednich współpracowników możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować Państwu odpowiednich partnerów do realizacji nawet najśmielszych projektów.

Pracują dla nas najlepsze firmy oświetleniowe, nagłośnieniowe, multimedialne, cateringowe i transportowe z którymi wspólnie dbamy nawet o najmniejsze szczegóły, zapewniając wymaganą przez Państwa jakość. Stale poszerzamy listę atrakcji jakie możemy Państwu zaproponować w naszej ofercie, a inwestycje we własne zaplecze techniczne dają nam możliwość oferowania najlepszych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Wierzymy, że prezentowane materiały oraz  zamieszczone w serwisach internetowych naszej firmy informacje zachęcą Państwa do bliższego zapoznania z pełną ofertą firmy Maestro.

Proponujemy Państwu współpracę w przygotowaniu i kompleksowej realizacji projektów z zakresu event marketingu. Zaprezentowane w katalogu oferta jest jedynie inspirującym przykładem nie wyczerpującym pomysłów i możliwości naszego zespołu.

W przypadku zainteresowania nasza ofertą, zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu

Na wszystkie skierowane do nas zapytania postaramy się odpowiedzieć w możliwie krótkim terminie.

Najchętniej podejmujemy się kompleksowej organizacji imprezy. Przygotowywane przez nas programy obejmują całość zagadnienia, a my mając kontrolę nad wszystkimi elementami składowymi możemy zagwarantować sukces przedsięwzięcia.

Zależy nam na stałej współpracy z naszymi klientami dlatego jesteśmy szczególnie wrażliwi na Państwa zadowolenie z realizacji projektu oraz poziomu osiągniętych celów marketingowych. Na potrzeby każdego projektu jest tworzona umowa zabezpieczająca interesy obydwu stron. Daje to Państwu gwarancję, że jakość naszych usług nie jest tylko reklamowym sloganem mającym na celu przyciągnięcie uwagi ale deklaracją za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.

Organizujemy wydarzenia na terenie całego kraju.  Poza imprezami dla firm, w ramach Maestro Wedding Consulting organizujemy również wesela i inne imprezy prywatne.

Sposób działania

  • Analiza

Rozpoznanie potrzeb klienta
Ocena budżetu
Ocena możliwości realizacji wyznaczonych celów

  • Pomysł

Ocena możliwych lokalizacji
Wybór miejsca
Plan wydarzenia
Program artystyczny/sportowy/szkoleniowy
Logistyka
Materiały reklamowe
Kosztorys

  • Kompleksowa realizacja

Sprawna realizacja programu
Nadzór autorski

  • Ocena

Analiza dokumentacji imprezy i przekazanie materiałów
Reklamowo promocyjnych organizatorowi
Szczegółowy raport z realizacji zadań

  • Styl pracy

Autorskie rozwiązania
Programy „szyte na miarę”
Kompleksowość oferty
Elastyczność i kreatywność
Terminowość
Dyskrecja
Precyzyjna realizacja

Przykładowa realizacja

35882522_1476031175834524_5113058012113666048_o
W czym możemy pomóc?

Zadzwoń lub napisz do nas!

„Nie ma przypadkowych spotkań w Twoim życiu. Każdy napotkany człowiek jest albo lekcją albo sprawdzianem albo prezentem.” Odpowiednia organizacja i oprawa wydarzeń ma wpływ na to jak odbieramy otaczających nas ludzi – sztuka tworzenia pozytywnych emocji to coś co nas fascynuje w tej pracy.

Zuzanna Świeściak
Właściciel firmy, MAESTRO

Dołącz do grona naszych Klientów - Umów się z nami na spotkanie!