Profesjonalna organizacja bankietów, gali, jubileuszy

Bankiety firmowe - organizacja

Profesjonalna organizacja bankietów, gali, jubileuszy Uroczyste gale i bankiety, to według powszechnej opinii najbardziej prestiżowe wydarzenia. Niezależnie, od tego czy zaproszony jest tylko personel firmy, czy także kontrahenci, goście VIP – zawsze wymaga ona należytej uroczystej oprawy. Polegając na doświadczeniu zespołu MAESTRO, możecie być Państwo pewni, że każdy detal będzie doskonale zaplanowany, tak aby byli Państwo dumni z całego przedsięwzięcia.

Opracowanie budżetu, wybór lokalizacji, idealnie zaplanowany scenariusz, imponujące atrakcje, wyśmienity catering, odpowiednia oprawa audio/wizualna, to tylko najważniejsze punkty o które może zadbać nasz zespół. Zaskocz swoich gości Nie każdy bankiet musi być taki sam, nawet wracając do tego samego miejsca mamy możliwość takiej aranżacji aby uzyskać efekt unikalności wydarzenia. Ciekawą możliwością jest również zaproponowanie mniej sztampowych lokalizacji jak lofty, obiekty postindustrialne, plenery co oczywiście niejednokrotnie pociąga za sobą konieczność dodatkowych inwestycji w organizację zaplecza ale w zamian uzyskujemy efekt zaskoczenia zapadający długo w pamięć. Każdą galę czy imprezę z okazji jubileuszu firmy organizujemy w oparciu o cele i strategię klienta. Wyjątkowość organizowanych wydarzeń – bankietów, uroczystych gali, jubileuszy zależy od wielu czynników począwszy od samych gości, gości specjalnych, celebrytów czy polityków, poprzez występy artystów i atrakcje towarzyszące, kończąc na oprawie audiowizualnej i cateringu.

Połączenie wszystkiego w całość nie jest proste dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty organizacji bankietów. Niezależnie od tego czy bankiet ma być organizowany w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno jako agencja proponująca kompleksową organizację bankietów i innych eventów firmowych ale także suport techniczny czy wynajem atrakcji czy booking artystów.

Planowanie, organizacja i realizacja bankietów

Strategiczne planowanie

Pomoc w wyznaczeniu celu. Zapewnimy  strategiczne planowanie polegające na odpowiednim wyborze elementów wydarzenia i efektywnym podziale budżetu.

Suport techniczny

Zagwarantujemy nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt multimedialny, realizację LIVE,  oprawę muzyczną, itp.

Lokalizacja

Pomożemy w poszukiwaniu i wyborze najlepszego miejsca na event Opcjonalnie korzytając z naszego doświadczenia dokonamy audytu miejsca wybranego przez organizatora.

Catering i inne serwisy

Przygotujemy: catering, barmanów, baristów, ochronę, opiekę ratowników medycznych,   hale namiotowe, agregaty, mobilne klimatyzatory,

Autorskie scenariusze

Opracujemy autorski scenariusz przyjęcia. Zakontraktujemy niezbędnych artystów, konferansjerów. Zadbamy o produkcję scenografii, oprawę tematyczną cateringu.

Obsługa przed i po wydarzeniu

Zaprosimy Państwa Gości, stworzymy landing page -dedykowana stronę www, zorganizujemy recepcję wydarzenia, zadbamy o wygodny pobyt i transport,  obsługę PR, dostarczymy narzędzi pozwalających na ocenę inwestycji w wydarzenie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas

Doświadczenie

W naszym zespole są osoby organizujące tego typu wydarzenia od ponad 20 lat.

Read More

Innowacyjność

Stale poszerzamy swoją wiedzę, szukamy nowych pomysłów. Wdrażamy nowe technologie.

Read More

Profesjonalizm

Robimy to co kochamy. Pasja, dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Read More

Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków? Sale balowe, bankietowe, obiekty konferencyjne i inne polecane lokalizacje eventowe